Open the menu

Informacje o firmie

W firmie Novacura jesteśmy ekspertami do spraw systemów biznesowych i doskonalenia procesów. Dzięki znajomości rzeczywistej sytuacji wielu branż jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania, które można łatwo dostosować do unikatowych wymagań poszczególnych klientów.

Chcemy i potrafimy zrozumieć sytuację Twojej firmy — od wymogów biznesowych po szczegóły techniczne. Dzięki kompleksowym analizom pomagamy Ci zwiększać obecną i przyszłą konkurencyjność Twojej firmy. Jako klient możesz korzystać z naszego długoletniego doświadczenia w dziedzinie systemów ERP i doskonalenia procesów.

Skupiamy się na takich obszarach, jak sprzedaż w terenie, serwis w terenie, logistyka, produkcja, realizowanie projektów i konserwacja. Na podstawie naszej platformy produktowej tworzymy rozwiązania dostosowane do Twojej działalności. Mamy rozległe doświadczenie i oferujemy rozwiązania dla systemu IFS Applications.

Wybrane usługi i produkty

  • Doskonalenie procesów — współpracujemy z naszymi klientami w celu opracowania najlepszych procesów. Dysponujemy narzędziami, wiedzą i metodologią niezbędnymi do doskonalenia procesów.
  • Mobilność — wiele procesów i podstawowych funkcji staje się procesami i funkcjami mobilnymi. Firma Novacura dysponuje najlepszymi narzędziami i gotowymi rozwiązaniami odpowiadającymi Twoim potrzebom biznesowym.
  • Systemy ERP — pomagamy w ich implementacji, dostosowaniu i integracji, aby wdrożenie okazało się jak najprostsze, jak najwydajniejsze i jak najbardziej bezproblemowe.
  • Rozszerzenia i dodatki do systemu IFS Applications — Twoje rozwiązania biznesowe powinny być dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Firma Novacura oferuje gotowe procesy i rozwiązania, aby udoskonalić wykorzystanie systemu IFS Applications. 
  • Obsługa systemu IFS Applications — Twoja firma jest centralnym punktem naszej działalności. Zespół wsparcia firmy Novacura oferuje więc szeroką gamę usług pomocnych w korzystaniu z systemu IFS Applications.
  • Dysponujemy szerokim doświadczeniem w zakresie systemu IFS Applications, a także przeznaczonymi do niego rozwiązaniami. Pomocą służą nasi wysoce wykwalifikowani i doświadczeni konsultanci świadczący profesjonalne usługi. Tu możesz zobaczyć, jakie udoskonalenia procesów opracowaliśmy dla innych klientów.

Jak możemy pomóc Ci w udoskonaleniu działalności? Skontaktuj się z nami!