Open the menu

Sprawne zarządzanie uprawnieniami w zasięgu ręki

24 Oct
Rozproszone procedury, konieczność kontroli uprawnień, długi proces ich nadawania i odbierania – to wszystko zabiera pracownikom helpdesku mnóstwo czasu. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom informatycznym, można te działania zautomatyzować i sprawić, że nie będą już takim dużym wyzwaniem, nawet w większych firmach.

Inwentaryzacja środków trwałych w 2 dni

10 Oct
Inwentaryzacja środków trwałych to dla wielu przedsiębiorców kłopot, ale zarazem konieczność. Trudności potęgują się, kiedy trzeba zebrane dane w jakiś sposób podsumować lub uszeregować je według nietypowych kryteriów.   

Utrzymać płynność ruchu

02 Oct
Wraz z dynamicznym i wieloaspektowym wzrostem przedsiębiorstwa, działy utrzymania ruchu stają się coraz istotniejszym elementem w zapewnieniu sprawnego działania całej organizacji. 

Flexible & Efficient Logistics at Damen Shipyards

19 Sep
Damen Shipyards implemented Novacura Flow with one year ROI and improved their logistics process. Click here to watch them talk about it. 

Priorytety IT - wywiad z Arturem Bułą

13 Sep
Od czego zacząć optymalizowanie procesów firmy? Jakie narzędzia informatyczne mogą pomóc w przemodelowaniu procesów w przedsiębiorstwie? Zapraszamy na wywiad z Arturem Bułą.

Flow na końcu świata

07 Sep
Magazyny, fabryki, hale produkcyjne – w takich standardowych środowiskach odbywa się większość procesów biznesowych na świecie. Co jednak, kiedy trzeba zarządzać pracami, które odbywają się na środku oceanu lub na spalonej słońcem pustyni?

Pages