Open the menu

Flexible & Efficient Logistics at Damen Shipyards

19 Sep
Damen Shipyards implemented Novacura Flow with one year ROI and improved their logistics process. Click here to watch them talk about it. 

Priorytety IT - wywiad z Arturem Bułą

13 Sep
Od czego zacząć optymalizowanie procesów firmy? Jakie narzędzia informatyczne mogą pomóc w przemodelowaniu procesów w przedsiębiorstwie? Zapraszamy na wywiad z Arturem Bułą.

Flow na końcu świata

07 Sep
Magazyny, fabryki, hale produkcyjne – w takich standardowych środowiskach odbywa się większość procesów biznesowych na świecie. Co jednak, kiedy trzeba zarządzać pracami, które odbywają się na środku oceanu lub na spalonej słońcem pustyni?

Optymalizacja procesów magazynowych w 3 h

31 Aug
Niecałe trzy godziny – tyle zajęło specjalistom Novacura zoptymalizowanie dwóch głównych procesów na magazynie materiałów. Wdrożenie odbyło się w firmie z branży maszynowej.

Novacura zwycięzcą nagrody IFS Channel Partner of the Year

11 Jul
10 lipca Novacura otrzymała nagrodę IFS Channel w kategorii Partner of the Year. Wysiłek włożony w połączenie IFS Applications i Novacura Flow nie tylko przyciągnął uwagę organizatorów konkursu, ale też został doceniony i wyróżniony.

Reverse organizational structure – increased efficiency?

07 Jul
A blog post from Östen Westman at Novacura about the importance of having better system support for employees who directly influence the value creating process.

Pages