Open the menu

Novacura zwycięzcą nagrody IFS Channel Partner of the Year

11 Jul
10 lipca Novacura otrzymała nagrodę IFS Channel w kategorii Partner of the Year. Wysiłek włożony w połączenie IFS Applications i Novacura Flow nie tylko przyciągnął uwagę organizatorów konkursu, ale też został doceniony i wyróżniony.

Reverse organizational structure – increased efficiency?

07 Jul
A blog post from Östen Westman at Novacura about the importance of having better system support for employees who directly influence the value creating process.

Novacura wspiera skuteczność działań Agencji Obrony Cywilnej w Norwegii

26 Jun
Norweska Agencja Obrony Cywilnej, będąca częścią norweskiej Dyrekcji Ochrony Ludności (DSB), stoi na straży bezpieczeństwa obywateli i koordynuje działaniami służb w przypadku sytuacji kryzysowych. Novacura wesprze procesy zarządzania informacjami w Agencji, dostarczając jej zintegrowane rozwiązanie procesowe oparte na systemach IFS Applications i Novacura Flow.

Digitalizacja w firmach produkcyjnych

20 Jun
Co ma wspólnego ze sobą producent części samochodowych, pojazdów szynowych, systemów olejowych a także przedsiębiorstwo, które szyje na całą Europę i świat sprzęt ochronny dla wojska? Hamulec, w postaci systemów ERP, który nie pozwala im na odpowiednio szybki rozwój i dostosowanie procesów do galopującej digitalizacji. Jednakowym wyzwaniem dla wszystkich jest chęć uświadomienia pracownikom potrzeby innowacji i dopasowanie do nich intuicyjnych rozwiązań IT.

Norrlandzka energetyka pod skrzydłami Novacura – firma Elinorr wprowadza nowe rozwiązania systemowe NC Flow

31 May
Firma Elinorr, stowarzyszenie finansowe obejmujące osiemnaście spółek energetycznych, dołączyła do grona klientów Novacura w listopadzie 2016 roku. Energetyczny gigant wdroży w strukturach przedsiębiorstwa szereg systemowych usprawnień, których głównym celem jest poprawa jakości współpracy na linii firma członkowska - klient. 

Novacura wśród najlepszych partnerów firmy IFS

08 May
Novacura znalazła się w gronie najlepszych parterów firmy IFS. O tytuł IFS Channel Partner of the Year Award 2017 zawalczy jeszcze z trzema innymi organizacjami. Wyniki poznamy 10 lipca 2017 roku.
 

Pages