Open the menu
Novacura Flow > Novacura zwycięzcą nagrody IFS Channel Partner of the Year

Novacura zwycięzcą nagrody IFS Channel Partner of the Year

11 Jul
10 lipca Novacura otrzymała nagrodę IFS Channel w kategorii Partner of the Year. Wysiłek włożony w połączenie IFS Applications i Novacura Flow nie tylko przyciągnął uwagę organizatorów konkursu, ale też został doceniony i wyróżniony.

Oprócz firmy Novacura, o nagrodę IFS Channel Partner of the Year walczyły jeszcze trzy inne organizacje. Jest ona wyrazem uznania za zaangażowanie w Program IFS Partner Network oraz w doskonalenie usług świadczonych klientom, a także za wiedzę na temat wykorzystania innowacji do poszerzania możliwości rozwiązań firmy. Zwycięstwo w tej kategorii to na pewno powód do radości.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować klientom kanału partnerskiego, którzy docenili wysiłek włożony w połączenie IFS Applications z Novacura Flow. To z nimi dzielimy tę nagrodę – mówi Östen Westman, dyrektor handlowy firmy Novacura Sverige.

Osiągnięcia partnerów nagradzane były w siedmiu kategoriach. Trzy nagrody przyznano za zasługi, kolejne trzy to wyróżnienia dla firm, które same zgłosiły swoje kandydatury, a ostatnia to nagroda wręczana firmie docenionej przez klientów.

Novacura – zwycięzca nagrody w kategorii IFS Channel Partner of the Year Award – została uznana za firmę konsekwentnie pokazującą swoją umiejętność dostarczania i opracowywania innowacyjnych programów, które przyczyniają się do implementacji rozwiązań IFS, wzrostu liczby nowych klientów, a także efektywności sprzedaży. Dziękujemy za zaufanie!

What we can do for companies using IFS Applications >
Click to read IFS´entire press release.