Open the menu

Doskonalimy procesy

Zapewniamy prostotę, szybkość i swobodę. Niezależnie od stosowanych procesów i systemów biznesowych. Każdemu i wszędzie. Wszystko to znajdziesz w systemie Enterprise App™.

Dlaczego warto współpracować z firmą Novacura?

Firmy, z którymi współpracujemy, stoją w obliczu różnych wyzwań biznesowych. Na pierwszy rzut oka wyzwania te wyglądają podobnie we wszystkich przedsiębiorstwach w danej branży.

Zawsze jednak staramy się poznać szczegóły, ponieważ dopiero wtedy widać, że problemy poszczególnych przedsiębiorstw są unikatowe. Również rozwiązanie, które pomoże pokonać te wyzwania i zamienić firmę dobrą w wielką, musi być niepowtarzalne.

Dzięki koncepcji zarządzania procesami biznesowymi (business process management, BPM) możemy wzbogacić Twoje istniejące systemy biznesowe o nasze unikatowe aplikacje. Dzięki tej prostej i szybkiej zmianie zyskujesz swobodę pracy w odpowiadający Ci sposób i możliwość realizowania procesów, których potrzebujesz.

Współpracując z firmą Novacura, przezwyciężysz trudności i zaczniesz czerpać korzyści z procesów klasy światowej.

Przeczytaj więcej na temat rozwiązań Novacura >

Doskonalimy procesy

Całą swoją działalność skupiamy na doskonaleniu procesów. Analizujemy, w jaki sposób Ty jako klient możesz kompleksowo usprawnić funkcjonowanie swojej firmy przez zwiększenie efektywności procesów kluczowych dla działalności.
Dlatego nie skupiamy się na branży, a na procesach. Z tego samego powodu dzielimy nasze wsparcie biznesowe na sześć obszarów ukierunkowanych na różne procesy.

  • Sprzedaż w terenie
  • Realizacja projektów
  • Produkcja
  • Logistyka
  • Serwis w terenie
  • Konserwacja

Dowiedz się więcej na temat obszaru najlepiej odpowiadającego Twojej działalności i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić. W obrębie tych dziedzin obsługujemy wiele różnych branż, procesów i funkcji.

Jeśli dostrzegasz potrzebę udoskonalenia w ramach wymienionych obszarów albo w innej interesującej Cię dziedzinie, skontaktuj się z nami już dziś. Pomożemy Ci wykorzystać cały potencjał Twojej firmy.

Wszystko to znajdziesz w systemie Enterprise App™

Nasza koncepcja doskonalenia procesów zakłada wykorzystanie procesów światowej klasy w prostych i funkcjonalnych aplikacjach biznesowych, które działają na jednej innowacyjnej platformie: Enterprise App™.

Niezależnie od tego, na czym polegają Twoje wyzwania biznesowe, nasza platforma jest w stanie je obsłużyć. Umożliwi ona również optymalne połączenie Twoich użytkowników z Twoimi systemami biznesowymi. Platforma NovaCura Flow® zapewnia najprostszy interfejs obsługujący najbardziej efektywne procesy, bezpośrednio zintegrowany z dowolnym z Twoich systemów biznesowych. Innymi słowy, umożliwia ona doskonalenie procesów aż do poziomu poszczególnych zbiorów danych.
 
Przeczytaj więcej na temat platformy Novacura Flow >