Open the menu

Flow out of reality za nami... czy na pewno?


Co prawda konferencja skończyła się kilka dni temu, ale wnioski z niej płynące i wiedza, którą dzieliliśmy się przez cały dzień, zostaną z nami i z naszymi gośćmi na dłużej. Liczymy na to, że naszym podejściem do funkcjonowania przedsiębiorstw i IT uwodniliśmy wszystkim, że biznes da się oderwać od przyziemnych problemów i można pracować szybciej, sprawniej i mobilniej.

No właśnie – jak było i co się działo podczas spotkania Novacura Poland? Zapraszam na krótką relację.

Ponad 50 osób, sala pełna nowych technologii, naszpikowana monitorami i ekranami dotykowymi. Klienci, goście, specjaliści i partnerzy. Wszyscy przybyli w środę rano do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, żeby spotkać się z nami i naszym flagowym produktem – Novacura Flow, który zdecydowanie był bohaterem tego wydarzenia. Jego działanie dało się wyczuć wszędzie. Począwszy od rejestracji, którą prowadziliśmy przy pomocy specjalnie stworzonej na tę okazję aplikacji, aż po oparty na Flow konkurs. 

W prezentacjach i wystąpieniach skupiliśmy się na dwóch zagadnieniach – bimodalności i digitalizacji. Dlaczego? Ponieważ te dwa pojęcia bardzo się ze sobą wiążą i – według nas – jedno bez drugiego zwyczajnie nie może istnieć. Właśnie z tego powodu w pierwszej części spotkania pokazaliśmy, na czym polega bimodalność w podejściu biznesowym, a w drugiej zapytaliśmy o digitalizację naszych panelistów. Nie sądziliśmy nawet, że między wypowiadającymi się wywiąże się aż taka ciekawa dyskusja! Okazuje się bowiem, że pomimo różnic czysto branżowych – produkcja sprzętu ochronnego oraz odzieży przeznaczonej dla wojska (NFM Production), produkcja części samochodowych (SumiRiko Poland), produkcja i remont pojazdów szynowych (PESA Bydgoszcz), projektowanie, produkcja i serwis systemów olejowych (Rockfin) – firmy zmagają się na co dzień z bardzo podobnymi problemami. Digitalizacja nieuchronnie staje się faktem, a wyzwaniem jest uświadomienie pracownikom firm potrzeby innowacji i dopasowanie do nich intuicyjnych rozwiązań IT, które będą w stanie szybko, mobilnie i sprawnie realizować powstające dynamicznie cele biznesowe.Cieszymy się również, że każdy z gości miał okazję przetestować Flow na własnej skórze. Nasze interaktywne stoiska pękały w szwach – specjaliści Novacura Poland pokazywali, jak Flow działa w nawet najbardziej skomplikowanych warunkach biznesowych. Dużą radość sprawił też wszystkim NC PRIME – autorski robot lego sterowany wpisami do IFS-a, które trafiają do niego poprzez nasze Flow. Na wezwanie systemu ERP poruszał się, machał rękami i świecił diodami.

Finałem na miarę prawdziwej gwiazdy był tort – cały we Flow. Pierwszy kawałek ukroili przedstawiciele SumiRiko Poland – firmy, która jako pierwsza zaufała Novacura w Polsce. Proces konsumpcji trwał bardzo krótko i sprawnie – dokładnie tak, jak zoptymalizowane przez nasze rozwiązanie procesy w firmach naszych klientów.Dziękujemy za Waszą obecność! Z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję do spotkania.