Open the menu

Novacura Flow na trzech konferencjach

Listopad to dla nas gorący czas – w tym miesiącu pojawimy się na konferencjach na temat utrzymania ruchu w energetyce i dobrych praktyk w przemyśle motoryzacyjnym oraz weźmiemy udział w spotkaniu dla klientów i partnerów SI Consulting.
16 i 17 listopada w Licheniu będziemy uczestniczyć w X Konferencji „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce”. Pierwszego dnia Artur Buła wygłosi prelekcję, podczas której opowie, co można zrobić ze zbieranymi danymi, by wykorzystać ich potencjał.

 


Tydzień później w Krakowie pokażemy się na 8. Forum MotoSolutions – best practices w przemyśle motoryzacyjnym, organizowanym przez Automotosuppliers.pl. Bartosz Blaszke z SumiRiko, firmy zajmującej się z produkcją części samochodowych, z perspektywy klienta przedstawi zmiany, jakie zaszły w jego przedsiębiorstwie po wprowadzeniu Novacura Flow.
 


Wchodzimy również w nowy obszar działań – na koniec miesiąca, 29 listopada, we Wrocławiu będziemy mieli okazję porozmawiać z klientami SAP na spotkaniu partnerów i klientów SI consulting, które ma na celu integrację działań i zacieśnianie współpracy.

Na wszystkich tych wydarzeniach spodziewamy się dużej dawki wiedzy, dobrej atmosfery i wierzymy, że uda się nawiązać nowe, obiecujące znajomości, które przyniosą obustronne korzyści. Mamy nadzieję spotkać tam także Was!