Open the menu

Mobilność

Masz dostęp do wszystkich mobilnych aplikacji biznesowych w jednym miejscu. Dzięki Novacura Flow zyskujesz jedną platformę obsługującą wszystkie potrzeby w dziedzinie mobilności. Oto Enterprise App — idealna platforma dla przedsiębiorstw.

Dlaczego warto korzystać z rozwiązań mobilnych firmy Novacura?

Mobilność ma istotne znaczenie. Udowodniono, że personel, który może być naprawdę mobilny, pracuje bardziej efektywnie, a zadowoleni pracownicy lepiej wykonują powierzone im zadania. Aby to osiągnąć, konieczne jest udostępnienie narzędzia w pełni obsługującego procesy mobilne i pracowników mobilnych.
 
Funkcje mobilne to integralna i podstawowa część naszej oferty. Znamy je doskonale, ponieważ od samego początku istnienia naszej firmy zajmujemy się rozwiązaniami i procesami mobilnymi.
 
Dzięki naszej platformie obsługującej funkcje mobilne możesz stworzyć inteligentne aplikacje mobilne bezpośrednio zintegrowane ze swoim systemem biznesowym. Możesz też zabrać potrzebne dane w dowolne miejsce, pracując online lub offline. Dzięki pakietowi Enterprise App wszystko to masz w jednym miejscu. 

Proces mobilny

Szukając aplikacji mobilnych, należy zacząć od analizy procesu mobilnego. Co chcesz osiągnąć przy jego użyciu? Jak stworzyć najlepsze narzędzie dla pracowników zaangażowanych w proces? Jakimi danymi należy zarządzać? Na ile proces da się zautomatyzować?
 
Dopiero po uzyskaniu jasnego obrazu procesu mobilnego można zdefiniować aplikację mobilną.
 
Dzięki zastosowaniu platformy Novacura Flow obsługujemy każdy proces mobilny. Możesz użyć istniejącej aplikacji lub stworzyć własną. Zrób to samodzielnie lub skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Wybór należy do Ciebie.  

Oto przykłady zastosowań funkcji mobilnych:

 • Mobilne zarządzanie kolejnością zamówień na potrzeby usług w terenie
 • Sprawozdawczość dotycząca rund i konserwacji zapobiegawczej
 • Efektywne zarządzanie zapasami ze skanowaniem kodów kreskowych i drukowaniem etykiet
 • Sprawozdawczość dotycząca czasu i wydatków na podróże
 • Sprawozdawczość dotycząca produkcji
 • Mobilne zarządzanie zamówieniami sprzedaży i ofertowaniem na potrzeby sprzedaży w terenie
 • Oraz wiele innych...

Więcej przykładów można znaleźć w części „Co możemy dla Ciebie zrobić”.> 

Platforma mobilna

Do obsługi funkcji mobilnych wykorzystujemy platformę Novacura Flow. Pozwala ona na tworzenie — w zaledwie kilku krokach — aplikacji mobilnych doskonale dopasowanych do Twoich procesów mobilnych.
 1. Określ, jak chcesz pracować.
 2. Zaprojektuj mobilny przepływ pracy krok po kroku.
 3. Połącz go z systemami zaplecza.
 4. Uruchom! 
Platforma BPM jest tak funkcjonalna, że możesz stworzyć i uruchomić swoją pierwszą aplikację mobilną — zintegrowaną z systemem biznesowym zaplecza — w ciągu zaledwie kilku dni. 
Następny etap to dodawanie kolejnych funkcji i ich udoskonalanie do momentu uzyskania kompletnego rozwiązania mobilnego obejmującego wszystkie Twoje potrzeby w zakresie mobilności. 
 
Wszelkie elementy, od podstawowych procesów operacyjnych po zadania dotyczące zasobów ludzkich i administracji, można wdrożyć na tej samej platformie. Da się nawet rozszerzyć proces mobilny na dostawców i klientów.
Dajemy Ci swobodę stworzenia takich aplikacji mobilnych, jakich potrzebujesz, i łatwego udostępnienia ich odpowiednim osobom. 

Bezpieczeństwo rozwiązań mobilnych

Funkcje mobilne powinny być nie tylko łatwe, ale oczywiście także bezpieczne. Przy użyciu platformy Novacura Flow otrzymujesz wsparcie niezbędne do stworzenia aplikacji mobilnych o takim poziomie bezpieczeństwa, jakiego potrzebujesz.
 
Sama platforma obsługuje bezpieczne zarządzanie użytkownikami i bezpieczne szyfrowanie komunikacji danych. Możesz wybrać, czy chcesz korzystać z zewnętrznego tunelu komunikacji VPN między klientem mobilnym a serwerem, czy publicznej usługi internetowej z komunikacją HTTPS.
 
Platforma Novacura Flow umożliwia też korzystanie z oprogramowania MDM (zarządzanie urządzeniami mobilnymi), w którym bezpieczeństwo jest kontrolowane przez strukturę MDM. Flow Client jest zintegrowany z rozwiązaniem MobileIron. 

Dzięki temu można obsługiwać wszystkie aspekty bezpieczeństwa w czterech różnych wymiarach: 
 • Dystrybucja systemów klienckich Flow Client na urządzenia mobilne.
 • Bezpieczna, szyfrowana komunikacja przez AppTunnel.
 • Konteneryzacja danych na kliencie mobilnym na potrzeby ochrony „danych w spoczynku”.
 • Autoryzacja i konfiguracja zasad dotyczących użytkowników, w tym pojedynczego logowania na urządzeniu. 

Przeczytaj więcej na temat platformy Novacura Flow >