Open the menu

Internet i B2B

Dzięki naszej platformie internetowej połączonej z platformą Novacura Flow można współpracować ponad granicami i podczas realizowania dowolnego procesu.
Portal internetowy Novacura skonfigurowany na potrzeby procesu P2P.Jednym z podstawowych elementów doskonalenia procesów jest współpraca: sprawienie, by ludzie pracowali razem przy realizacji wspólnego celu. Tego rodzaju współpraca nie dotyczy wyłącznie samej firmy, ale obejmuje wszystkich uczestników procesu biznesowego: od dostawców po klientów.
 
Dzięki naszej inteligentnej i łatwej w obsłudze platformie internetowej połączonej z systemem Novacura Flow usprawniamy zarówno doskonalenie procesów, jak i współpracę ponad granicami. Innowacyjna platforma pozwala na tworzenie portali dla klientów i dostawców, jak również rozwiązania do zarządzania sprawami — wystarczy skonfigurować proces i zawartość rozwiązania.
Przykład rozwiązania do zarządzania sprawami: rejestrowanie nowego pracownika.

Proces współpracy

Oto przykłady typowych rozwiązań i procesów, w których współpraca odgrywa kluczową rolę: 

Portal zakładu i zamówień roboczych

Umożliwia klientom uzyskanie natychmiastowego podglądu realizowanych prac, faktur, historii zakładu i głównych wskaźników. Klienci mogą także zgłosić raport dotyczący nowej usterki, zgłosić uwagę do faktury lub dodać dokument.

Portal dostawców

Dostawcy mogą uzyskać podgląd zamówień i utworzyć np. wskazówkę dotyczącą wysyłki.

Procesy rejestrowania nowego pracownika.

Wykonywanie wszystkich zadań związanych z nowym pracownikiem, takich jak dodawanie danej osoby do wszystkich wymaganych systemów biznesowych.

Rozdzielanie obowiązków

Tworzenie procesów służących do przejrzystego rozdzielania obowiązków między poszczególnymi stanowiskami. Mogą to być różnego rodzaju zadania: od tworzenia umowy z dostawcą lub klientem po zatwierdzanie urlopu pracownika. W konsekwencji do systemów biznesowych zaplecza trafiają prawidłowe informacje.

Ogólne zarządzanie sprawami

Jedna osoba może rejestrować sprawę do przygotowania, administrowania i zarządzania przez osoby na różnych stanowiskach w organizacji. Mogą to być procesy takie, jak zgłaszanie zdarzeń niepożądanych, zarządzanie dokumentami lub różnego rodzaju zatwierdzenia. Co najważniejsze: niezależnie od procesów efektem jest przesłanie właściwych danych do odpowiednich miejsc.

Zarządzanie procesem realizacji sprzedaży (P2P).

Proces P2P (ang. purchase to pay — od momentu zakupu do płatności) obejmuje różne elementy: od utworzenia dostawcy po ostateczne przesłanie faktury dostawcy w starszym systemie. Uwzględnia też wszystkie czynności pośrednie: rozproszone tworzenie zamówień zakupu, automatyzację przesyłania faktur, obsługę autoryzacji i jej reguł oraz uzgadnianie zamówień zakupu. Platforma obsługuje całość procesu P2P.Portal internetowy Novacura skonfigurowany na potrzeby procesu P2P. Przeczytaj więcej na temat platformy Novacura Flow®