Open the menu

Novacura Flow® – platforma efektywnego biznesu

Co to jest Novacura Flow?

Novacura Flow łączy pracowników firmy ze wszystkimi jej systemami biznesowymi. Tworzy platformę, która funkcjonuje jako warstwa zewnętrzna obejmująca wszystkie istniejące systemy albo jako narzędzie służące do tworzenia własnych aplikacji. 
 

Novacura Flow dodaje procesy i łączy użytkowników z istniejącymi systemami biznesowymi.


Novacura Flow pomaga w znalezieniu wspólnego języka między działalnością biznesową a IT oraz między procesami a ERP. Platforma pozwala na łatwe projektowanie i tworzenie własnych aplikacji bez konieczności dostosowania podstawowych systemów. Rozwiązanie w żaden sposób nie ogranicza wydajności użytkownika – zapewnia wygodę pracy w dowolny miejscu i czasie. Umożliwia uruchamianie prostych w obsłudze, opartych na zadaniach programów przy użyciu różnych interfejsów – na telefonach komórkowych, tabletach, komputerach i terminalach ręcznych. 
 


Jak wygląda praca na platformie Novacura Flow?

Koncepcja platformy Novacura Flow jest bardzo prosta i zapewnia natychmiastowy zwrot z inwestycji. Do stworzenia aplikacji biznesowej odpowiadającej potrzebom firmy wystarczą tylko cztery kroki:
 


 1. Narysuj, jak chcesz pracować. W ten sposób określasz optymalny przepływ pracy.
 2. Połącz obieg pracy z systemem ERP lub innym systemem biznesowym. Teraz masz do dyspozycji działającą aplikację.
 3. Uruchom aplikację na wybranym urządzeniu. Niezależnie od tego, gdzie znajdują się i co robią użytkownicy, można uruchomić ją na dowolnym smartfonie, tablecie, komputerze lub urządzeniu w trybie online lub offline, zależnie od potrzeb.
 4. Udoskonalaj! Zmierz wydajność biznesową pomiędzy punktami kontrolnymi określonymi w przepływie pracy. Przekonaj się, co wymaga poprawy, zmień to i uruchom zaktualizowaną wersję. W ten sposób natychmiast udoskonalasz swoją działalność.

Możesz to zrobić jeszcze prościej: wybierz i uruchom

Posiadamy bogatą bibliotekę gotowych do użycia schematów przepływów pracy. Wystarczy wybrać jeden z nich, zmodyfikować go w razie potrzeby i natychmiast włączyć na konkretnym urządzeniu.
Oferujemy gotowe do uruchomienia przepływy pracy dla wszystkich środowisk biznesowych:
 • Serwis w terenie
 • Sprzedaż w terenie
 • Logistyka
 • Realizacja projektów
 • Produkcja
 • Utrzymanie ruchu
Przeczytaj więcej o naszych rozwiązaniach biznesowych > 

Ludzie w centrum uwagi


Włożyliśmy wiele wysiłku, aby stworzyć jak najlepsze środowisko pracy dla wszystkich użytkowników Novacura Flow. Niezależnie od tego, kim są, co robią i gdzie się znajdują, potrzebne im jest narzędzie, które w prosty sposób umożliwi skuteczne wykonywanie codziennych zadań.5 różnych środowisk, w których działa Novacura Flow:
 
 • System Android i iOS – przyjazny dla użytkownika system umożliwiający pracę offline lub online z telefonu lub tabletu o różnym rozmiarze ekranu.
 • Web – responsywna aplikacja, podobna do tej działającej na systemach Android i iOS (działająca jedynie w trybie online).
 • Portal – kompletny framework dający możliwość tworzenia i konfigurowania zaawansowanych portali i aplikacji procesowych.
 • Windows CE/Embedded – w obecnym świecie skanowanie kodów kreskowych wciąż jest w centrum zainteresowania, dlatego Novacura wspiera popularny Windows Embadded, który wspomaga komputery przenośne.

Budowanie zaawansowanych aplikacji


Flow Studio to narzędzie stworzone do kreowania skutecznych, łatwych w obsłudze programów. Umożliwia tworzenie aplikacji multi-user, powiadomień push oraz elementów do ponownego wykorzystania. Pozwala także na równoległe uruchamianie zadań oraz testowanie programów, co znacząco skraca czas „od pomysłu do realizacji”! 
Ważnym aspektem Novacura Flow jest także możliwość podłączenia do zaawansowanych systemów biznesowych bez konieczności kodowania. Platforma pozwala na pracę z bazami danych, usługami internetowymi i plikami. Aktualnie w ofercie Novacura znajduje się około 30 gotowych konektorów. Ich liczba stale rośnie.

 

Powstańców Wielkopolskich 18, 30-707 Kraków, Poland, +48 690 424 664