Open the menu

Rozwiązanie Novacura

Zmieniamy zasady funkcjonowania systemów biznesowych. Dzięki naszej koncepcji Twoja firma i pracownicy odzyskują nad nimi kontrolę. Dajemy Ci swobodę pracy w dowolny sposób i w każdym miejscu, tak aby nic nie przeszkadzało Ci w rozwijaniu działalności. Żadne oprogramowanie nie powinno ograniczać Twojej wydajności.

Czym jest rozwiązanie Novacura?

Uzupełniamy Twoje istniejące systemy biznesowe o dodatkową warstwę. Jest ona opracowana na podstawie Twoich unikatowych procesów biznesowych i umożliwia łączenie pracowników z systemami biznesowymi — niezależnie od tego, gdzie się znajdują i czym się zajmują.
W ramach tej warstwy dodajemy dwa elementy:

  • Aplikacje procesowe opracowane pod kątem Twoich unikatowych potrzeb biznesowych.
  • Interfejsy użytkownika zapewniające niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie, którego można używać w dowolnym miejscu i na każdej platformie. Jeśli chodzi o aplikacje, może to być zarówno pojedyncza aplikacja biznesowa wzbogacająca kluczowy proces biznesowy w funkcje mobilności, skanowania kodów kreskowych lub automatyzacji, jak również rozwiązanie zmieniające całą działalność, pozwalające udoskonalić cały łańcuch dostaw, całą działalność usługową oraz ogólne podstawy sposobu pracy z systemami biznesowymi.

Rozwiązanie Novacura opiera się na zasadach BPM — zarządzania procesami biznesowymi — ale oferuje więcej niż inne rozwiązania BPM.
Dzięki naszej platformie i naszym kompetencjom możesz wykorzystać cały potencjał swoich obecnych systemów biznesowych i stworzyć inteligentne, łatwe w obsłudze i funkcjonalne aplikacje oparte na procesach.

Witamy w świecie rozwiązań Novacura!
 


Novacura Flow -The Enterprise App

Novacura Flow to innowacyjna platforma zmieniająca zasady funkcjonowania firmy, opracowana w jednym celu: udoskonalenia Twoich kluczowych procesów biznesowych. Zastosowanie platformy Novacura Flow ułatwia koncentrację na działalności i użytkownikach oraz umożliwia tworzenie inteligentnych, łatwych w obsłudze aplikacji w trzech prostych krokach: projektowanie, konfigurowanie i uruchamianie. Następnie możesz skupić się na udoskonalaniu działalności.

Przeczytaj więcej na temat platformy Novacura Flow >


Mobilność

Mobilność jest integralną częścią każdego rozwiązania Novacura. Nie zastanawiamy się nad tym, czy należy pracować w sposób mobilny — odpowiadamy na pytanie, jak to robić. Dzięki platformie Novacura Flow stworzysz inteligentne mobilne aplikacje bezpośrednio zintegrowane z Twoim systemem biznesowym. Możesz uzyskać potrzebne dane w dowolnym miejscu, pracując online lub offline. Będziesz mieć także dostęp do wszystkich aplikacji mobilnych w jednym miejscu.

Przeczytaj więcej o rozwiązaniach mobilnych firmy Novacura >


Internet i współpraca

Jednym z podstawowych aspektów doskonalenia procesów jest współpraca — sprawienie, by ludzie pracowali razem przy realizacji wspólnego celu. Tego rodzaju współpraca nie dotyczy wyłącznie samej firmy, ale obejmuje wszystkich uczestników procesu biznesowego: od dostawców po klientów.

Dzięki naszej inteligentnej, łatwej w użyciu platformie internetowej obsługujemy współpracę ponad granicami. Dzięki niej można stworzyć portale dla klientów lub dostawców, jak również rozwiązanie do zarządzania sprawami biznesowymi — wystarczy odpowiednio skonfigurować zawartość rozwiązania i sposób pracy.

Przeczytaj więcej na temat współpracy i rozwiązaniach internetowych >


Usługi

Skorzystaj z wiedzy naszych doświadczonych konsultantów, aby wdrożyć trwałe udoskonalenia dotyczące zarówno procesów, jak i systemów biznesowych. Naszym klientom i Partnerom oferujemy też kompetentne wsparcie dotyczące produktów i rozwiązań.

Przeczytaj więcej na temat naszych usług >


Systemy biznesowe

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże. 

IFS Applications to pakiet wybranych przez nas aplikacji, ale dzięki naszej platformie i szerokiej ogólnej wiedzy na temat systemów biznesowych możemy usprawnić wykorzystanie każdego systemu w każdym z obsługiwanych przez nas środowisk.

Przeczytaj więcej na temat systemów biznesowych >


Integracja z pakietem Office

Firmom, które chcą pracować w aplikacjach Microsoft Excel lub Microsoft Project i zachować ścisłe powiązania z systemem zaplecza, oferujemy dwie wtyczki przeznaczone do pakietu Microsoft Office. 

Przeczytaj więcej na temat integracji z pakietem Office >